CB radia
Od kilku lat radia CB znowu są w użyciu. Ale nie w domach, tylko w samochodach. To normalne wyposażenie samochodów ciężarowych, a na ulicach widać coraz więcej osobówek z kołyszącymi się antenami na dachach.

Do czego może służyć takie radio? Przydaje się przede wszystkim w czasie podróży w trasie. Na kanale 19, drogowym - zwyczajowo używanym przez kierowców - usłyszeć można informacje o policji polującej na przekraczających prędkość (niektórzy kierowcy są tak spostrzegawczy, że podają w świat markę i numery rejestracyjne cywilnych samochodów drogówki), o korkach, wypadkach, objazdach ale też gdzie po drodze można dobrze zjeść. CB to dziś po prostu kolejne użyteczne urządzenie ułatwiające podróżowanie, a kierowcom zawodowym pracę.

W naszych sklepach zakres oferowanego sprzętu jest bardzo szeroki, dzięki temu możemy skompletować zestaw pod indywidualne preferencje klienta. Nasi sprzedawcy służą fachową poradą starając się w maksymalnym stopniu zaspokoić potrzeby klienta. Prowadzimy także serwis naprawczy używanych radyjek, które z wiekiem zaczynają odmawiać posłuszeństwa a ich działanie nie jest już zadowalające.

Urządzenia oferowane przez nas posiadają aktualne świadectwa homologacji Ministra Łączności i deklaracje zgodności dopuszczające je do pracy na terenie kraju.
Anteny CB
Żadne radio CB nie może działać bez anteny. Tych także nam nie brakuje.

Nasi klienci mogą je wybrać pod względem długości, zasięgu nadawania, wytrzymałości na duże prędkości, sposobu montażu, wyglądu i ceny.